ایده استارتاپی تبلیغ مارکت

تبلیغات محیطی

ایده استارتاپی تبلیغ مارکت ، جدید ترین ایده گروه ایده باران برای کسانی است که قصد راه اندازی یک استارتاپ یا حتی یک کسب و کار فیزیکی در زمینه مارکتینگ و تبلیغات را دارند.

تبلیغ مارکت: پلتفرمی نوآورانه در صنعت تبلیغات ایران

تبلیغ مارکت را میتوان پروژه و پلتفرمی معرفی کرد که هر کسب و کاری به آن نیاز دارد. و از آن دست ایده هاست که هر کس بعد دیدنش خواهد گفت چرا به ذهن خودم نرسیده بود؟!

تبلیغات همواره نقش مهمی در جلب توجه مخاطبان و ترویج محصولات و خدمات داشته است. با پیشرفت تکنولوژی و تغییر در رفتار مصرف‌کنندگان، نیاز به روش‌های جدید برای ارتباط بین ارائه‌دهندگان تبلیغات و دریافت‌کنندگان آن به وجود آمده است. تبلیغ مارکت به عنوان یک مفهوم نوظهور و یک پلتفرم متصل‌کننده به منظور تسهیل این ارتباط برجسته می‌شود.

نکته مهم این که تبلیغ مارکت در حال حاضر هیچ نمونه داخلی و خارجی ندارد و به آسانی پس از اجرا میتواند به یک پروژه پول ساز تبدیل شود.

برای اجرای این ایده در صورت داشتن دانش برنامه نویسی هزینه اجرایی خاصی ندارید در غیر این صورت با یک بودجه 200 میلیون تومانی میتوانید این ایده استارتاپی را اجرایی نمایید.

تبلیغات محیطی

مدل درآمدی این پروژه چندگانه بوده و با روش های مختلف اقدام به کسب درآمد از کاربران خواهیم کرد.

ایده استارتاپی تبلیغ مارکت به عنوان یک پلتفرم تبلیغاتی نوظهور، تبلیغ مارکت دارای پتانسیل درآمدی بالا و توانایی ایجاد منافع اقتصادی برای ارائه‌دهندگان و دریافت‌کنندگان تبلیغاتی است. به نحوی که بازگشت سرمایه در این ایده بسیار سریع می باشد.

در ادامه با توضیحات تکمیلی ایده ایده استارتاپی همراه شما خواهید بود.

برای مشاهده کامل، عضو ویژه شوید:

خرید اشتراک

 

3 پاسخ
  1. احد
    احد گفته:

    ایده استارتاپ خوبی هست چطور میتونم مشاوره برای راه اندازی کسب و کار یا راه اندازی استارتاپ بگیرم

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *